Семінар

На базі адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради 26 вересня, за участю представників Інгульського об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва та фахівців департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, начальника відділу зайнятості та охорони праці управління праці Слюсаренко І.Є. та головного спеціаліста відділу трудових відносин Решетнікової І.Ю. відбувся навчальний семінар на тему: «Легалізація робочих місць та заробітної плати, правильність формування звітності щодо сум нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у випадках нарахування заробітної плати у розмірі меншому ніж розмір мінімальної заробітної плати».

В семінарі приймали участь фахівці управління соціальних виплат та компенсацій Інгульського району та Інгульського районного центру зайнятості. 

Представники Пенсійного фонду розповіли присутнім про необхідність нарахування заробітної плати не нижче мінімальної, встановленої діючим законодавством, про порядок відображення сум різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої заробітної плати за звітний місць, допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, ознаки про неповний робочий час, а також про шляхи усунення допущених помилок в звітності, та наголосили на необхідності легалізації трудових відносин.

Головний спеціаліст управління праці Решетнікова І.Ю. надала роз’яснення щодо поняття мінімальна заробітна плата, доплата до мінімальної заробітної плати, які виплати входять до неї та порядок розрахунку.

Бухгалтери задавали багато запитань, на які отримували компетентні та вичерпні відповіді.

На семінарі були присутні 32 представника підприємств, установ та організацій міста.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація