Відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці з керівниками підприємств, фізичними особами – підприємцями

26 вересня 2017 року в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося засідання «круглого столу» з керівниками підприємств, фізичними особами – підприємцями м. Миколаєва.

На засідання були запрошені: начальник Вітовського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області Куфедчук О.М., начальник відділу профілактики виробничого травматизму Миколаївського міського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області Помазанов І.А. та профільні фахівці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Зі вступним словом виступила Слюсаренко І.Є. - начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

До розгляду були представлені питання: винагорода за договорами ЦПХ та нарахування ЄСВ у разі неповного робочого дня, стан виробничого, невиробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва за 9 місяців 2017 року, порядок ведення документації по охороні праці на підприємстві - забезпечує системність в роботі служб з охорони праці. Обов’язки роботодавця щодо своєчасного розслідування нещасних випадків та відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод.
Всього у роботі «круглого столу» прийняло участь 18 суб’єктів господарювання.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація