Спогади старожилів Корабельного району

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради пройшла лекція-спогад сторожила Корабельного району Іванченко Ганни Миколаївни, яка запропонувала всім присутнім подорож в історію рідного краю - Корабельного району.

Всі присутні з цікавістю слухали розповідь Ганни Миколаївни про історію рідного краю, минулі часи та події - як розвивався наш Корабельний район, як будувались заводи, шкільні заклади, лікарня та дороги. Присутні висловлювали свої думки та свою особисту історію життя в ті далекі часи. Людська пам’ять не стерлась, хоч пройшло багато часу від подій, коли у грудні 1973 року був утворений Корабельний район у місті Миколаєві. 

Нехай пам’ять не скінчиться у часі, передається молодому поколінню, щоб вони зберегли у своїх серцях такі поняття, як любов до рідного краю та любов до своєї Батьківщини.

Ми вдячні Іванченко Ганні Миколаївні за те, що вона знайшла час для цікавої зустрічі. Лекція сподобалась нашим слухачам, атмосфера була невимушена. Ще довго після закінчення зустрічі відвідувачі ділилися враженнями та згадували своє минуле.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація