Зі святом, ветерани !

З нагоди відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку, Дня ветерана у Палаці творчості учнів м.Миколаєва відбувся захід, на який запросили ветеранів нашого міста. Зі словами привітання до них звернувся міський голова Сєнкевич Олександр Федорович, з вдячністю та найліпшими побажаннями він вручив подячні листи та подарунки. Заслуженим робітникам, які довгі роки працювали на підприємствах Миколаєва та присвятили все своє життя розквіту рідного міста гаряче аплодували їх колеги, що також багато років віддали для процвітання міста. Зараз більшість з них мають інші завдання та уподобання. Але значна частина і досі активна та ініціативна. Тому, у громадських організаціях ветеранів чимало активістів ветеранського руху, що невтомні та завжди в перших рядах міських подій. Вони і сьогодні є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем патріотизму, служіння народу та державі. Керівників та найбільш активних членів цих організацій добре знають у районах, очікують на їх телефонні дзвінки. Разом з представниками соціальних служб активісти-ветерани опікуються тими, хто потребує особливої уваги. Декількох представників громадських організацій саме й запросили на сцену. У нашому рідному місті живе дуже багато працьовитих та завзятих людей, які опанували колись професією та передали свої навички дітям, а то й внукам. Кожна з цих родин, що була запрошена на сцену, це ціла епоха і справа, якій віддані знання, вміння та досвід. Трудові династії – безцінне багатство і опора для розвитку нашого міста. 

А у першому ряді залу – сімейні пари. Це подружжя, які нині відзначають ювілейні весілля і з цими святами їх привітав мер міста та всі присутні. Ці пари – це символ всього найдорожчого, що є у людини – любові і сім’ї. Хай такі сімейні традиції, як у них, квітнуть у кожній миколаївській родині!

А після закінчення урочистої частини колективи дитячої самодіяльності дали великий святковий концерт для ветеранів, що завітали до Палацу на свята.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація