Початок занять на факультеті «Англійській для початківців»

Кожен новий навчальний рік приносить нові знання, нові можливості для розвитку особистості та реалізації своїх потреб. Актуальною зараз є потреба у вивченні іноземної мови, що дає можливість тренувати пам'ять, спілкуватися у колі однодумців, пізнавати нове та незвичне. 

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на прохання слухачів «Університету третього віку» у цьому році почалися заняття з вивчення англійської мови та початкові розмовні навики спілкування на побутовому рівні. 

У пошуках викладача допомогу надала депутат Миколаївської міської ради Горбенко Наталія Олексіївна. Ми висловлюємо їй подяку за надану практичну допомогу, бо відчуваємо небайдуже ставлення до потреб наших відвідувачів. А заняття на факультативі дають можливість нашим слухачам відчути себе потрібними та зайнятими корисною справою.

І вже 5 вересня наші слухачі познайомилися з викладачем Глінкою Валерією Юріївною, отримали домашнє завдання на наступну зустріч та обмінялися думками і враженнями.

Працівники відділення підготували для занять учбову дошку, крейду та наочний роздавальний матеріал.

Ці зустрічі позитивно впливають на емоційний та психологічний стан людини, дають нові можливості при спілкуванні з підростаючим поколінням та йти в ногу з часом.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація