Батьківські збори в МЦСРДІ

У міському центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів у вересні місяці у всіх групах були проведені батьківські збори на тему «Музичне виховання дітей з інвалідністю».

Під час виступів вчителі-реабілітологи розповіли, як проводяться в Центрі заняття з музичного розвитку, як застосовується музика в різних видах реабілітації.

Вчитель-реабілітолог групи професійної орієнтації Янчук К.Ю. запросила до себе на збори викладача фортепіано Бєляєву І.Б. В затишній музичній залі Центру лунала чарівна музика Чайковского П.І. «Танок квітів», Скорика М.М. «Український танок», Свірідова Г.В. «Романс», яку з задоволенням слухали як діти, так і батьки.

Директор Центру Діліна Г.С. розповіла про можливості, які є в нашому Центрі для якісного проведення музичних занять та повідомила, що матеріальна база закладу постійно поповнюється новим необхідним музичним обладнанням. Крім того, Ганна Степанівна поділилася власним досвідом роботи з дітьми під час проведення комплексних реабілітаційних занять.

Відвідали батьківські збори і шановні гості – директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М. та заступник директора департаменту – начальник управління фінансів Чорна І.І. Вони активно спілкувалися з батьками, давали відповіді на всі їхні запитання. Збори пройшли в доброзичливій, щирій атмосфері. Батьки залишилися задоволені тим, що змогли отримати корисну інформацію.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація