Танці дарують другу молодість…

Сьогодні це здається неймовірним, але ще зовсім недавно багато звичних нам видів танцю, такі як вальс або танго, перебували під забороною, їх вважали непристойними. Тепер же залишається тільки дивуватися числу різновидів танцювального мистецтва, до яких можна долучитися!

Так, у відділенні денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради кожного тижня проходять заняття з танців. Поза рамками віку і танцювального досвіду – підопічні відділення танцюють так, ніби ніколи не танцювали - від душі і для душі. У свої 60 або 70 троків учениці заворожують глядачів не менше молодих східних красунь. У своєму маленькому та затишному танцювальному колі молодих душею учениць зібрав Зінченко Юрій Іванович, тренер з танців збірної параолімпійської команди нашого міста. На кожному занятті Юрій Іванович наголошує, що танець не даремно називають "піснею душі", - чим старше людина, тим більш смислу в його рухах, тим більше сенсу і досвіду вдається вкласти в танцювальні па. Композиції танців, з якими викладач знайомить учениць «третього віку», дуже прості, вони складаються з трьох – чотирьох рухів і тому легко запам’ятовуються. Крім того, у нас танці для початківців, тому - кожний рух по дрібничках роз’яснюється та багатократно повторюється на наступних заняттях. Щось не вдається? Не біда. Є можливість залишитися та отримати індивідуальну консультацію. Як кажуть танцівниці «третього віку»: "Коли потанцюєш, здається, все життя легким. Ось так би і літали, так би і літали, особливо після занять! Йдемо і думаємо: яке прекрасне життя".

Танець - невербальний спосіб виразити себе, перебороти проблеми, що накопичилися, намацати нові грані світу. Не варто забувати і про те, що регулярне зайняття танцями - гарний спосіб тримати себе у відмінній фізичній формі! Можливо, хтось з учениць замислюється: «Чи зможу я освоїти танцювальні рухи – все – таки вік не зовсім юний, та й ніколи не танцювала я», але на такі помисли Юрій Іванович не зважає: «Не сумнівайтеся – у Вас все вийде, навіть якщо Вам далеко за 60». І це підтверджують щотижневі тренування, на які учениці «третього віку» злітаються, мов ластівки. Навчившись танцювати, на будь - якому святі Ви не будете стояти біля стіни, а із задоволенням станцюєте свій улюблений танець на диво гостей та радість своїх дітей та онуків.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація