З Миколаєвом у серці

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради продовжуються проводитись святкові заходи, присвяченці Дню міста Миколаєва.

Спільно з бібліотекою - філіалом №3 ЦБС для дорослих ім. Кропівницького проведений історико-краєзнавчий альманах та книжкова виставка «Мій рідний край». Підопічні відділення ознайомились з історичними подіями на Миколаївщині.

Слухачі «Соціально – педагогічного» факультету «Університету третього віку» прийняли участь у бесіді «Видатні земляки». Присутні поділилися спогадами про миколаївців, які завдяки своїм професійним вмінням впливали на розквітання міста.

Підопічні відвідали тематичну екскурсію, що проводились екскурсоводом на тему «Століття історичних подій у місті Миколаєві» в музеї суднобудування та флоту У кожному залі підопічних чикав змістовний екскурс в історію.
Найкращі роботи мешканців району були представлені у міській виставці народно-прикладного мистецтва. А сьогодні разом з викладачами факультетів та працівниками відділення склали план проведення майстер-класів з тими самобутніми майстрами, роботи яких найбільш сподобались відвідувачам та учасникам святкової виставки.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація