І знов запрошуємо на навчання !

Як завжди, у вересні місяці, ми святкуємо День знань та проводжаємо дітей та онуків до школи. І вже не перший рік проводимо святкові заходи з нагоди початку «навчання» для людей старшого покоління на базі соціально-педагогічної послуги «Університету третього віку».

Слухачі та активні учасники наших зустрічей з радістю завітали на святкову програму з нагоди початку занять та зустрічей у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Присутніх привітали гості та керівники: депутат Миколаївської міської ради Горбенко Наталія Олексіївна, директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Самерханова Любов Іванівна та заступники директора міського територіального центру Заводського, Центрального, Інгульського районів. 

Ведучі заходу Горошко Н.А. та Сокол Т.В. розпочали програму та нагадали всім, які факультети відкриті у цьому році і хто з фахівців та викладачів - волонтерів проводить заняття. У залі було багато підопічних відділення, а самому найстаршому Телеганенку Василю Івановичу 4 вересня виповнилося 90 років. Вітальні вірші для ювіляра прочитала Г. Шаховал. Активні учасники художньої самодіяльності привітали ювіляра та підготували музичні номери.

Колектив творчого самодіяльного хору «Журавушка» порадував своїми виступами. На кожну зустріч вони старанно готуються та проявляють себе, як справжні артисти. Це активні слухачі літературно-музичного факультету: Л.Сичова, М.Черторигіна, М.Меркулов, О.Козовякин, Т. Кислична, Н.Лапшина, Г.Арутюнова, М.Зелинський, Г.Осадча. А музичний супровід надає викладач-волонтер С.Тимонова. Присутні в залі активно підтримували оплесками та співом учасників концерту та дарували нашим артистам квіти.

Святкова зустріч пройшла в радісній та піднесеній атмосфері. Після завершення концертної програми, за чашкою запашного фіточаю, відвідувачі ще довго ділилися враженнями та позитивними емоціями.

Відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують до співпраці мешканців району.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація