За старовинним рецептом бабусі

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» діти групи професійної орієнтації (учитель-реабілітолог Янчук К.Ю., асистент учителя-реабілітолога Сірівчук О.О.) долучаються до освоєння цікавої і необхідної професії – кухаря. Цього тижня діти Центру разом із учителями-реабілітологами освоїли технологію приготування смачних та запашних пирогів із капустою та яблуками. 

Під час усіх етапів приготування випічки діти уважно слухали покрокові інструкції вчителів, змішували інгредієнти та готували начинку з капусти та яблук. 

Усі були задоволені результатами співпраці, адже коли готуєш сам – пироги найсмачніші у світі. Смачні вони й тому, що випікали їх за старовинним бабусиним рецептом, привезеним з Ужгорода. 

Завдяки злагодженій спільній роботі, діти подолали ще одну сходинку у здобутті кулінарних умінь і навичок. Для вихованців Центру – це чудовий досвід відчути себе справжніми господарями та можливість зробити впевнений крок у самостійне життя. Врахувавши позитивну реакцію дітей з інвалідністю, приготування смачних страв у Центрі і надалі буде практикуватися.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація