Працюємо над доступністю об'єктів інфраструктури

Проведено чергове засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури.

Заступник міського голови, голова комітету Мкртич Мкртчян сказав: «В суспільстві чимало людей, для яких життєво важлива доступність міської інфраструктури. Закликаю усіх учасників зустрічі не ставитися до цього питання формально, розглядаючи об’єкти лише з точки зору відповідності чинним нормам будівництва, доступності тощо. Ми повинні, перш за все, думати про зручність міської інфраструктури для всіх людей».

Представники управлінь міської ради звітували про роботу щодо створення вільного доступу до об’єктів соціальної інфраструктури, яка проведена у 2017 році. Директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Бондаренко зазначив, що на 31 об’єкті закладів освіти міста ще не створено умов доступності. Моніторинг проводився фахівцями департаменту і представниками громадських організацій. З 14 спортивних шкіл, що знаходяться в підпорядкуванні управління фізичної культури і спорту, у 8 закладах забезпечено вільний доступ. Крім того, дітям з особливими потребами у міських спортивних школах зажди йдуть назустріч, надаючи можливість тренуватися безкоштовно.

Чимало питань є по закладах культури. З 70 об’єктів умови доступності не забезпечені на 38-ми. Відзначено, що у непоганими темпами триває робота у лікарнях та ЦПМСД Миколаєва.

За результатами обговорення члени міського комітету забезпечення доступності прийняли рішення про те, що виконавчі органи міської ради спільно з громадськістю проведуть комплексний моніторинг об’єктів освіти, культури, спорту, медицини, щоб найближчими роками максимально забезпечити умови доступу у всіх міських закладах.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація