Свято у найкращому куточку Миколаєва

У Миколаєві проживає досить велика частка людей старшого віку і відношення громади до них є показником людяності. Притулок, який відсвяткував своє 15-річчя, приклад відношення миколаївців та влади до людей, які заслуговують на увагу та пошану. 

Протягом цих років, завдяки наполегливій праці колективу на чолі з ініціативним та відповідальним керівником – Володимиром Яковичем Власовим, при підтримці всіх гілок влади, тут створені всі умови для проживання самотніх громадян. 

Але, крім створення належних умов життя, тут поставлене завдання благоустрою, як території притулку, так і прилеглої до нього території. 

За допомогою міської влади, громади міста, депутатського корпусу постійно проводяться рейди та суботники по впорядкуванню території мікрорайону. Таким чином, було відремонтовано каналізаційну яму, впорядковано більш ніж 200 метрів берега річки Інгул, куди укладено близько 3000 машин важкого ґрунту. Для дітей мікрорайону в 2011 року побудовано дитячий спортивно – ігровий майданчик та місце відпочинку для мешканців мікрорайону. Шляхом спільних зусиль жителів, студентів вищих навчальних закладів, учнів школи № 12 та міської влади в 2010 році встановлено пам’ятний знак офіцерському Інгульському десанту, який визволяв м. Миколаїв. З метою укріплення духовного виховання, як дорослого, так і підростаючого покоління побудовано каплицю св. Миколая. Завдяки зусиллям керівництва притулку в мікрорайоні встановлене вуличне освітлення, на складній ділянці дороги зроблено пішохідну доріжку, де в подальшому планується укласти асфальт. Про добрі справи та людей, які долучаються до них, йшла мова під час виступів заступника міського голови А. Дадіверін, директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради С.Бондаренка, представників депутатського корпусу, духовенства, студентів міста. Привітання, вручення відзнак і подарунків, концерт колективів Палацу творчості учнів та щирі побажання здоров’я запам’ятаються всім присутнім.

Створення найкращого куточку нашого міста на березі Інгулу триває.

 

 

 

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація