Спартакіада переможців

У Миколаєві відбулась VІІІ обласна спартакіада серед осіб з інвалідністю. Спортсменів вже другий рік приймає позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дельфін», що розташований у мкр.Мала Корениха, де створені умови для людей з особливими потребами.

В цьому році участь у змаганнях взяли участь 23 команди, серед яких 4 – з районів міста. Щорічна спартакіада по шістьох видам спорту проводиться з метою популяризації рекреаційних заходів, як ефективного способу оздоровлення інвалідів, реабілітації та залучення осіб з інвалідністю до активного способу життя, до систематичних занять фізичною культурою. В ході спартакіади не тільки виявляються здібні та обдаровані спортсмени, що надалі беруть участь у змаганнях вищого рівня, а й встановлюються дружні стосунки серед людей. Підготовка та проведення заходу здійснювалась обласною організацією Союзу організацій інвалідів України, регіональним центром фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» під керівництвом департаменту ОДА. Серед гостей, що привітали на урочистому відкритті щорічного збору найкращих спортсменів області, були представники департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради – директор департаменту Бондаренко С.М. та директор міського територіального центру Самерханова Л.І. Переможці визначилися після впертої боротьби, особисто-командну першість здобули спортсмени Новобузького району, на другому місці – команда УТОГа, третіми стали очаківці. Не залишились без нагород в особистих розрядах і спортсмени Миколаєва. Це: Слободянюк Олександр – два призових місця (Заводський район), Чернятіна Анастасія, Юрченко Лариса – по одному призовому місцю (Інгульський район), Корчагін Олексій – одне призове місце (Центральний район), Сухотіна Інна, Рябінська Антоніна, Гаращук Григорій – по одному призовому місцю (клуб «Вікторія»).

Спартакіада – це не тільки змагання, а й активний досуг, приємні спогади та задоволення від спілкування і відпочинку. А взагалі-то у цих змаганнях – всі переможці!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація