Зустріч з рукодільницею

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради вже традиційними стали зустрічі, на які ми запрошуємо творчих, талановитих людей, що займаються улюбленою справою та можуть бути цікавими для інших. 

31.08.2017р. до нас завітала привітна, дуже лагідна жіночка, майстриня виробів з декупажу - Євгенія Іванівна Жукова. Вона підготувала виставку своїх виробів і ознайомила присутніх з історією виникнення цієї креативної техніки, які матеріали та інструменти потрібні для виконання, як підготувати основу та який додатковий матеріал використовують при виготовленні виробів з «декупажу». В цій техніці використовують різнокольорові серветки, тканини, де зображені чи квіти, чи мальовничі види, саме те, що кожному до вподоби. Всі підопічні уважно та з захопленням слухали майстриню, бо принесли з собою заготовки (хто дерев’яну дошку, хто скляну банку, хто коробку), щоб навчитися цьому декоративному виду мистецтва.

Самим цікавим виявився процес нанесення та закріплення зображення на основу. І взагалі, ця техніка дуже захоплює та приносить емоційне задоволення від результату роботи. Всі присутні на майстер-класі пішли додому з виконаними роботами.

Залучення людей похилого віку до творчості - є одним із шляхів забезпечення розвитку індивідуальних здібностей, розширення обсягу знань, змістовної та здорової організації вільного часу. Ми висловлюємо подяку майстрині за цю зустріч та отримані нові творчі навики. Запрошуємо всіх бажаючих долучатися до наших творчих зустрічей за адресою пр.Богоявленський, 301.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація