Перший дзвоник

Ось і прийшла пора прощатися зі спекотним літечком, і настав час зустрічати новий навчальний рік. У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Семіцвєтік» адміністрація подбала про незабутню зустріч вихованців із першими вересневими днями.

Урочисті привітання зі святом Першого вересня отримали діти та колектив Центру від директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренка С.М., депутата Миколаївської міської ради Січка Д.С., голови обласної профспілки працівників державних установ Миколаївської області Бугаєнко Т.І. та кращого благодійника Центру Мєдвєдєва О.Е.

Діти разом з батьками із великим захопленням брали участь у святі. Окрім того, на святі потішили своєю присутністю і випускники Центру, яких завжди радо зустрічає адміністрація та педагогічний колектив. Подарунком для всіх став виступ заслуженого артиста України Олександра Сичьова, який виконав пісні «Ода вчителю» та «Світе мій високий». Найочікуванішою гостею була Королева Знань, яка протягом усього свята співала з дітьми пісні про школу, грала з ними у казкові вікторини та цікаві ігри. Незважаючи на вади розвитку, вихованці Центру активно брали участь у такій грі, як «Я пізнаю світ» та у рухливій грі «Подолай перешкоди».

Справжнім сюрпризом був вихід символу Першого вересня – Дзвоника, який ознаменував початок навчального року у Центрі. Завершенням свята була гра у бульбашки, що позитивно вплинула на психологічний стан дитини з інвалідністю. Урочиста, піднесена атмосфера свята надала наснаги та надихнула дітей до нових звершень у світі сприйняття та пізнання довкілля.

До свята діточки отримали солодощі та розвивальні іграшки від Мєдвєдєва О.Е. та тістечка зі смайликами від директора товариства «Лакомка» Бут О.М.

Дорогі діти! Нехай ваша доля буде щасливою на квітучій рідній землі, а ваше дитинство – грайливим і веселим.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація