Відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці з керівниками підприємств, фізичними особами – підприємцями.

28 серпня 2017 року о 10.00 год. в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося засідання «круглого столу» з керівниками підприємств, фізичними особами – підприємцями м. Миколаєва.

На засідання були запрошені: начальник Вітовського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області Куфедчук О.М., начальник відділу профілактики виробничого травматизму Миколаївського міського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області Помазанов І.А. та профільні фахівці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Зі вступним словом виступила Слюсаренко І.Є. - начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

До розгляду були представлені питання: зміни в трудовому законодавстві щодо легалізації найманої праці, стан виробничого, невиробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.09.2017 року, профілактика виробничого травматизму та соціальний захист потерпілих на виробництві. Дії керівників підприємств, установ та організацій, у разі допущення нещасних випадків на виробництві та відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод.

Всього у роботі «круглого столу» прийняло участь 12 суб’єктів господарювання.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація