Зустріч з нагоди відзначення державного свята

Для відвідувачів відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради була організована та проведена зустріч з нагоди святкування одного з важливих державних свят – Дня Незалежності нашої держави.

У приміщенні центральної районної бібліотеки «Вітовська ЦБС» нас радо зустріла представник закладу Тамара Михайлівна Сапура. Вона привітала всіх з наступаючим святом та запросила на лекцію-перегляд під назвою «Свою Україну любіть! ».

На початку зустрічі пролунали звуки головної пісні країни – Державний Гімн України, всі присутні встали та слухали. Потім ведуча повела всіх у подорож по історичних датах та подіях, якими відзначено тернистий шлях, пройдений нашою державою, а також відзначені визначні особистості, що внесли свій вклад у створення та розвиток державності України. 

Розповідь супроводжували слайди та відео матеріал, що підготували працівники закладу. Всі присутні разом співали популярні пісні про Україну. Ми вдячні колективу Вітовської районної бібліотеки за таку цікаву та змістовну розповідь і сподіваємося на подальші пізнавальні зустрічі.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація