Заходи державності

З нагоди святкування Дня Незалежності у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведена низка заходів.

Протягом святкового тижня у відділені була розміщена книжкова виставка «Україна суверена», яка містила інформацію про гетьманів України, конституцію України тощо. Всі охочі ознайомились з книжками.

На «Соціально-педагогічному» факультеті «Університету третього віку» проведена відео-подорож «Замки України». Слухачі ознайомились з історією цих видатних місць.

Спільно з бібліотекою філіалом № 3 ЦБС для дорослих для миколаївців та підопічних відділення проведена літературно-музична композиція «Незалежній Україні слава нині і повік». На заході згадувалися українські традиції та стави, чарівна природа та заповідники, краса міст. Інформаційні сторінки були змішані з ліричними українськими піснями та колоритним гумором. Активну участь взяли пенсіонери Колобова Р.Й та Кравчук К.Д.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація