Зустріч з керівником Вітовського козацького товариства

Вже традиційними стали зустрічі з людьми, які можуть поділитися своїми знаннями, досвідом чи розповісти про захоплення, хобі .

Напередодні святкування Дня Прапору та Дня Незалежності України до відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради завітав представник територіальної козацької громади м.Миколаєва, керівник Вітовсько-Богоявленського козацького товариства Сергій Миколайович Параскун .

В цікавій формі він розповів про історію виникнення цього товариства, з якою метою воно створено і працює, які основні напрями діяльності, де знаходиться . Всі присутні з цікавістю слухали розповідь про історію козацтва, його здобутки, походи та пригоди, бо ж цікаво дізнатися про історію свого краю.

Сергій Миколайович займається козацьким військовим мистецтвом давно, в роки навчання удосконалював навики ведення бою і має бажання передати свій досвід та знання молодшому поколінню. Прийти і займатися в товаристві може кожен бажаючий, щоб навчитися самоорганізувати своє життя, захистити себе та своїх близьких, вивчати національні традиції та свята в дусі козацтва, розширити світогляд та знайти друзів і побратимів . Діяльність організації різнобічна: проведення національних та обрядових свят, навчання та виховання підростаючого покоління у сучасних умовах, надання порад та передача свого життєвого досвіду.
Присутні з цікавістю слухали, а потім висловлювали свої думки та задавали питання , які їх цікавили .

Ми вдячні Сергію Параскуну за те, що знайшов час для зустрічі та надану інформацію, яка буде корисна і для дорослих і для дітей.

Відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякує всім учасникам заходу за активну участь та запрошує мешканців району з вересня місяця на зустрічі та заняття до «Університету третього віку» .

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація