Проблеми працевлаштування людей з інвалідністю

  28.08.2017 о 14-00 год. у приміщенні Центрального районного центру зайнятості, під головуванням директора РЦЗ Центрального району було проведено засідання «круглого столу» із соціальними партнерами та підприємствами, організаціями міста під гаслом: «Спільні дії – вагомі результати!».

У засіданні прийняли участь представники: Миколаївського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів, адміністрації Центрального району, Управління ПФУ в Центральному районі м. Миколаєва; департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та інші. В рамках «круглого столу» виступила начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Слюсаренко І.Є., яка підтримала ініціативу поєднання зусиль соціальних партнерів та роботодавців щодо вирішення нагальних питань соціального захисту та проблем зайнятості осіб з особливими потребами, запропонувала всім соціальним партнерам розширити інформаційно - роз’яснювальну роботу серед підприємств, установ та організацій міста з питань реалізації права осіб з обмеженими можливостями на трудову діяльність; визначити перспективи їх зайнятості.

За результатами проведеного засідання визначено невідкладні та скоординовані дії щодо забезпечення соціального захисту інвалідів та сприяння їх працевлаштуванню,прийняті відповідні рішення та надані доручення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація