Таланти південного краю: поет М.М. Зелинський

Під час святкування Дня Незалежності України у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася зустріч з талановитою людиною, ветераном праці, самобутнім поетом і композитором, мешканцем Корабельного району М.М.Зелинським. 

Микола Мар’янович розповів, як народжується поезія, де він бере натхнення для написання віршів. На його думку найголовніше – це місце, де народився, материнська любов та Боже благословення.

Працюючи спеціалістом на суднобудівному заводі, він почав писати вірші, які у подальшому увійшли до збірки «Божий дар – моя строка». Його талант помітили і запросили до спілки самодіяльних композиторів Миколаївської області, і у 1985 році він був нагороджений медаллю лауреата Всесоюзного конкурсу самодіяльної художньої творчості.

Ведучи розповідь про свій творчій шлях та пошуки свого стилю, автор читав вірші напам’ять та зі збірки, в яких безліч тем: кохання, любов до рідного краю, вірші про Миколаїв. Пише він і пісні, і романси, які професійно виконав для присутніх.

Зустріч пройшла в теплій атмосфері, час пролетів непомітно, бо поет красномовно та переконливо розповідав, так, що перед очима ставала ясна картина життя та творчих поетичних пошуків майстра слова.

Дякуємо за зустріч нашому поету та запрошуємо таланти нашого краю до співпраці.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація