Дивовижний світ морських тварин

Минулого тижня вихованці міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» завдяки клопотанню адміністрації Центру мали можливість відвідати дельфінарій в селищі Коблево. Діти разом з батьками та вчителями-реабілітологами поринули у дивовижний світ морських тварин. 

Доведено, що дельфіни та інші морські мешканці позитивно впливають на емоційний та психічний стан людини, особливо, є корисним для дітей з обмеженими можливостями. Сама зустріч з морськими тваринами принесла дітям море чудових вражень та емоцій, заспокійливо вплинула на поведінку дітей з інвалідністю.

Усі присутні були в захваті від неймовірного водного шоу. Була відмічена злагоджена робота тренерів з їхніми морськими вихованцями: морськими котиками, тюленем та дельфінами. Гості шоу-програми спостерігали за тим, як морські мешканці стрибали в кільце та через обручі, крутили на своєму носику тренерів, синхронно вистрибували і стрибали у воду, хвостиком грали з м’ячем. 

Родзинкою шоу-програми було малювання дельфіном картин. Окрім того, дітей з інвалідністю вразили цікаві вправи морських котиків з м’ячем, зі стійкою на носику.

Діти та їх батьки дуже вдячні за співпрацю адміністрації Центру та дельфінарію, сподіваються на тісний зв'язок і надалі, а також за надану можливість побачити шоу з морськими тваринами.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація