Сприятливий вплив рукоділля

Зараз рукоділля переживає новий сплеск популярності. Рукоділля допомагає заспокоїтися та розслабитись. За словами вчених саме рух рук впливає на праве півкуля головного мозку, а це інтуїція, емоції та загальна працездатність людини. Рукоділля надає корисний вплив на стан нашого організму та стає чимось на зразок всебічного масажу.

Ось на днях у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась зустріч з цікавою людиною, майстринею Шаповаловою Єфросинією Максимівною. Єфросинія Максимівна показала майстер клас по виготовленню квітів з поліетилену. Етапи роботи слідуючи: виготовлення деталей квітів, обробка пелюсток і листків та збирання деталей в троянду та ромашку.

У робочому процесі приймали участь всі підлеглі, а результати виконаної роботи руками будуть красуватись вдома на поличці, або стане відмінним подарунком для близьких людей.

Підопічні були задоволені від здобутих навичок та позитивних емоцій.

Зустріч закінчилась оплесками, які були адресовані майстрині.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація