Зустріч до дня будівельника

Зустрічі з цікавими людьми завжди викликають інтерес та зацікавлення у оточуючих. На одну з таких зустрічей для своїх підопічних працівники відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради напередодні дня будівельника запросили інженера-забудовника Андрейченка А.В. розповісти про одну з важливих та необхідних професій – будівельника.

Андрейченко А.В - представник цієї професії, нині ветеран праці, а в минулому один з керівників початку будівництва Миколаївського глиноземного заводу.

Анатолій Васильович радо пішов назустріч, організував фотовиставку про будівництво Миколаївського глиноземного заводу і в цікавій формі розповів, як було розпочато та велося будівництво цього гіганта металургії на півдні України, про напрацювання та соціальні здобутки підприємства.

З розповіді стало відомо, хто починав тут працювати, скільки зусиль та коштів витрачалося, щоб запрацював завод, а ще було зрозуміло, що ця людина закохана у свою професію та пишається тим, що він – будівельник.

Багато підопічних відділення теж працювали на цьому заводі, тому тема для них була близька і зустріч пройшла в теплій атмосфері.

Учасників зустрічі запросили відвідати музей, що знаходиться на території заводу, тож всі присутні чекають на поїздку.

Дякуємо волонтерам за приємні пізнавальні зустрічі.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація