День інформування: можливості центру обслуговування громадян

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради пройшов день інформування – «Можливості центру обслуговування громадян».

Дану зустріч проводили фахівці бібліотеки № 18 ЦБС для дорослих м.Миколаєва Березнюк Тетяна Анатоліївна та Раманаускене Надія Олексіївна.

З 2010 року в м. Миколаєві діє міська програма «Електронне врядування та електронна демократія в місті Миколаєві». В Корабельному районі такий центр обслуговування громадян діє в бібліотеці-філії № 18, (пр.Корабелів - 12 (0512) 42-73-31).

До тимчасового переліку адміністративних послуг, що надаються виконавчими органами Миколаївської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 04.02.2014 р. № 37/23 входять:
- адміністративні послуги;
- електронні послуги органів влади, установ, організацій та підприємств;
- послуги в системі електронного урядування, які надаються Центром обслуговування громадян;
- ОНЛАЙН - звернення до органів влади;
- курс на Корабельний.

Щоб змінити своє життя, життя міста, життя країни, підлеглим відділення денного перебування було запропоновано безкоштовне навчання в бібліотеці- філії №18 що надасть їм можливість знати:
- де і як отримати адміністративні послуги;
- звернутись до влади для вирішення нагальних питань;
- перевірити земельну ділянку в електронному кадастрі;
- отримати інформацію про умови та порядок призначення пенсії, сплатити комунальні послуги, міський телефон та багато іншого.

По закінченню даної зустрічі фахівці бібліотеки-філії № 18 відповіли на всі запитання, які цікавили присутніх.

Такі зустрічі є для підлеглих відділення денного перебування джерелом знань та помічником у сучасному вирії подій.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація