Зустрічі з цікавими людьми на факультеті « Рукоділля»

 Вже традиційними стали зустрічі з цікавими людьми у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. І знову 27.07.2017р. для відвідувачів відділення працівники підготували та провели творчу зустріч з талановитою людиною, майстринею С. Пітушенко, яка захоплюється популярним нині видом рукоділля - плетіння нитками та має назву «мандала». Це своєрідна гра кольорів різного відтінку, яка захоплює і заспокоює водночас. Слово «мандала» в перекладі означає «коло» і в духовних традиціях це цілісна модель світосприйняття, де панує гармонія та примирення зі світом. Декоративні ручної роботи «мандали» є відображенням внутрішнього світу майстра, передають його настрій та стан душі на момент їх плетіння. Тож ця зустріч видалася цікавою, наповненою позитивом та піднесеною атмосферою. На початку всі присутні допомагали підготувати необхідне обладнання: нитки різного кольору, бажано яскравого, бамбукові палички або шпажки, ножиці, клей.

І розпочався захоплюючий процес, в якому ведуче місце належало майстрині, яка навчала цій техніці та розповідала послідовність її виконання. Всі присутні були захоплені процесом та швидко опанували новий вид рукоділля. В залі панувала творча атмосфера і всі, хто приймав участь, залишилися задоволеними.

Ці обереги, що сплетені своїми руками, принесли учасникам зустрічі радість та приємні хвилини у колі друзів, у подальшому домовилися ще продовжити цю захоплюючу творчу роботу.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація