Відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці

26 липня 2017 року в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося засідання «круглого столу» з фахівцями з охорони праці та кадрових служб, фізичними особами – підприємцями, які використовують найману працю м. Миколаєва.

На засідання були запрошені: заступник начальника відділення ВД ФССНВ та ПЗ України у м. Миколаєві Куфедчук О.М., страховий експерт відділення ВД ФССНВ м. Миколаєва Помазанов І.А. та профільні фахівці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. 

Зі вступним словом виступила Ніколаєва О.В. - заступник директора – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. 

До розгляду були представлені питання: постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», стан виробничого, невиробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва протягом І півріччя 2017 року, якісна організація навчання з охорони праці - запорука виконання робіт без травматизму. Обов’язки роботодавця щодо своєчасного розслідування нещасних випадків, та відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод.

Всього у роботі «круглого столу» прийняло участь 18 суб’єктів господарювання.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація