Зустріч з поетом Олександром Білошапкіним

Вже традиційними стали зустрічі з цікавими людьми у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Вже не вперше пройшла цікава зустріч жителів району з поетом і прозаїком, в минулому працівником Миколаївського глиноземного заводу Олександром Клавдійовичем Білошапкіним, який розповів про своє творче життя та збірки своїх віршів: «Ради жизни на земле», «Это забыть нельзя», «На просторах Прибужья», «По серпантину», « Огни Русала». В ліриці автора присутня пейзажна тема про красу Південного Бугу, тема кохання, трудових буднів роботи на глиноземному заводі.

Олександр Клавдійович прочитав вірші: «У Буга», «Созидатель», «Давно богат я лиш годами », «Просторы юга», « О Русской косе», « Раздумье», «На буровой», «Миг», «Очарование», «Под звук гитары» та нові вірші, які готуються до виходу нової збірки. Довго не відпускали слухачі Олександра Клавдійовича слухаючи його захоплене читання. 

Зустріч закінчилась оплесками, які були адресовані поету.

Сподіваємось на нову зустріч з поетом після виходу з друку нового збірника віршів.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація