Проведено роз’яснення

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась цікава зустріч з начальником відділу соціальних виплат управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району Чигрецькою Оленою Іванівною, яка зосередила увагу на змінах до порядку надання субсидії у відповідності до постанови КМ України від 26.04.2017 р. № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», саме :

- стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидій та порядку отримання інформації про доходи;
- монетизації залишків невикористаних коштів субсидії на опалення;
- стосовно обрахування доходу для призначення субсидії;
- стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг;
- щодо повернення залишків невикористаних сум субсидій;
- про повідомлення про призначення субсидій ;
- стосовно термінів опалювального періоду для індивідуального опалення.

Також, Олена Іванівна зупинилась на змінах до соціальних нормативів, а саме:
- постановою внесено зміни до постанови КМ України від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» в частині встановлення соціальної норми житла для домогосподарств, що складають з однієї-двох непрацездатних осіб у розмірі 75 кв.м. на домогосподарство. При цьому комісії матимуть право, як і раніше, призначати субсидію на понаднормову площу;
- зміни до постанови КМ України від 23.08.2016р. № 534 «Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг газо- та електропостачання для індивідуального опалення».

По закінченню даної зустрічі Чигрецька О.І. надала відповіді на всі запитання, які цікавили присутніх.

Кожна така зустріч залишає у підопічних відділення денного перебування багаж знань в питаннях, які їх постійно хвилюють.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація