Молодіє з кожним роком

З роками наша давня знайома та друг Любов Вікторівна Світлична молодіє душею та й ззовні. Так, саме дивлячись на неї, переконуєшся, що саме душа визначає вік людини. А душа в неї світла, велика, відкрита до людей… 

Змалку дівчина була завзятою до праці, енергійною та веселою. І все в неї складалося добре. Але її юні роки понівечила війна. З 1942 року разом з батьком вона воювала у партизанському загоні. І тільки у мирний час Любов Вікторівна отримала мирну професію. Зі своїм чоловіком, Миколою Костянтиновичем, вона побувала у різних містах країни, і лише у 1987 році сім’я оселилася у Миколаєві. Родині місто сподобалось, вони працювали, відзначили «золоте весілля». Любов Вікторівна - добра мати, любляча бабуся, вправна господиня, добрий садовод. А ще вона любить пригощати оточуючих запашною випічкою та варениками під час чаювань та культурно-масових заходів у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. 

Світлична Любов Вікторівна дуже активна жінка, йде з усмішкою по життю. Вже 25 років є членом хору ветеранів війни та праці при Обласному палаці культури, 15 років разом з групою ентузіастів брала участь у концертних програмах у притулку для літніх людей, у відділеннях міського територіального центру, у загальноміських заходах. Кожен її виступ є театральним дійством, тому серед миколаївців багато прихильників її творчості.

Колектив департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради вітає Любов Вікторівну з ювілеєм. Бажаємо здоров’я, бадьорості та творчого натхнення. Хай кожний новий день буде повен чарівних очікувань і світлих надій.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація