Задля щасливої долі людини

Вчора на центральній вулиці Миколаєва, за ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Міністерства соціальної політики України, за сприяння Миколаївської міської ради та Миколаївської обласної державної адміністрації, відбулось відкриття інсталяції «ГРАНІ 3».

Національна інформаційна кампанія проводиться за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID). Виставка подорожує країною, Миколаїв – це п’ятнадцяте місто в Україні з початку її відкриття. 

Протидіяти фактам торгівлі людьми легше, аніж боротися з їх наслідками, зазначили представники МОМ в Україні, департаментів соціального захисту, Міністерства юстиції:, спеціаліст Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні Ірина Мидловець, Таміла Сербульова з департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації, Олена Харитонова, що є заступником директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, директор МФ «Любисток» Маргарита Пархоменко та інші.

«ГРАНІ 3» - тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. За оцінками МОМ в Україні, понад 160 000 українців, починаючи з 1991 року, постраждали від торгівлі людьми.

Представлена інсталяція надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами «гарячих ліній» із протидії торгівлі людьми.

Три куби - «Знай», «Розумій», «Дій», на яких можна ознайомитися з основними тезами інсталяції «ГРАНІ-3», привернули увагу перехожих. Дійсно, будь-хто може стати жертвою незалежно від віку, статі, соціального статусу. Про це повинні знати пересічені громадяни різного віку та статусу, дорослі та діти. Саме тому, важливо донести цю інформацію до громади та знати, що є люди, які допоможуть і не залишать у біді.


Галина Долганова

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація