Роз’яснення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунальних послуг

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась цікава зустріч з начальником відділу персоніфікованого обліку та фінансування пільг управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району Петрак Іриною Олександрівною, яка зосередила свою увагу на Постановах Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 р. № 389 «Про порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї » та від 06.08.2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово - комунального обслуговування ».

Ірина Олександрівна довела до уваги присутніх, що з 1-го травня 2016 року вступила в дію постанова КМУ від 27.04.16 р. № 319, якою встановлено, що з 01.05.2016 року у разі призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають ) у житловому приміщенні (будинку ) у період її отримання, пільги не нараховуються. Інформація про зазначених осіб вноситься до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. По закінченню зустрічі Петрак І.О. надала відповіді на всі питання, які цікавили присутніх.

На кожній з таких зустрічей підопічні відділення денного перебування дізнаються щось нове для себе та своєї родини, отримують нову інформацію та відповіді на поставлені запитання, які їх хвилювали.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація