«Щаслива родина – заможна Країна»

День Української родини у нашому місті був відзначений урочистим врученням двом багатодітним матерям державних нагород «Мати-героїня».

На свято до Палацу урочистих подій були запрошені шість родин, у яких виховується від трьох до дев’яти дітей. Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М. привітав присутніх, висловив слова подяки всім дорослим, що ведуть активне суспільне життя, приймають участь в освітніх, спортивних, культурних заходах, що опікуються турботами своїх великих родин. Особлива увага сьогодні прикута до двох сімей.

Разом із Світланою Андріївною Коровай, прийшли її вже дорослі діти. Вона народила та виховала п’ятьох дітей, за виховання яких неодноразово отримувала подяки від навчальних закладів за сумлінне виховання та їх добре навчання. Світлана Андріївна – мудрий порадник, взірець для наслідування не тільки для своїх чотирьох доньок, а й для шістнадцятирічного сина та п’яти онуків.

У Наталі Анатоліївни Кіневої та її чоловіка – двоє доньок та семеро синів! Найстарший син Костянтин, відповідальний та ініціативний, вже навчається у Миколаївському будівельному коледжі, наймолодший – веселий та активний Назарчик, відвідує дитячий садок. Радує батьків танцюристка та співачка дев’ятирічна Вікторія, їй наслідує молодша – Юлечка. Вчаться у школі № 53 Даніл, Сергій, Андрій, Микита. Хлопці та дівчата цілеспрямовані, старанні, наполегливі в навчанні, захоплюються спортом, малюванням, музикою. В цій домівці завжди тепло, затишно та весело, тут дружньо вирішують проблеми та люблять разом відпочивати.

Під оплески присутніх Коровай С.А. і Кіневій Н.А. вручені почесні нагороди. Разом з цими родинами подарунки від міської влади отримали Оксана Іванівна Черікова, що мешкає разом з чоловіком та вісьмома дітьми у Центральному районі, Ірина Володимирівна Василянська та Олена Анатоліївна Коваленко з Корабельного району, Наталя Володимирівна Зелінська - з Інгульського району.

Дві години у залі панували усмішки, добрий настрій, звучали слова привітання і музика. Дійсно, там, де панує добро, чуйність, любов, взаємоповага - формується світогляд, там росте майбутнє нашої держави.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація