Активна життєва позиція

Волонтер факультету «Рукоділля» «Університету третього віку» при відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Добринова Людмила Леонтіївна бере участь в конкурсі 

«А ну-ка, бабушки! А ну-ка, дедушки!», який організувала газета «На пенсії».

Людмила Леонтіївна майже 40 років працювала у банках міста. Коли настав час піти на пенсію наша героїня не була готова сидіти без діла. Це був тяжкий етап у її житті. Але заняття в «Університеті третього віку» допоміг жінці знайти нові сили та захопитися новою для неї справою. З початку було в’язання крючком. Всі рідні отримали у подарунок в’язані капелюшки, домівку прикрасили серветки різних фасонів. Текстильні ляльки – це нове захоплення Людмили Леонтіївни. Фото зі своїми виробами вона направила до газети.

Завдяки активній життєвій позиції майстриня розвиває свої можливості і з великим бажанням навчає підопічних відділення новим навичкам.

Колектив відділення сподівається на перемогу свого волонтера у конкурсі, підсумки якого будуть оголошені у листопаді місяці.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація