Природа- дизайнер

Вже традиційними стали зустрічі з цікавими людьми у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Днями відбулась зустріч з майстринею по виготовленню оберегів, картин з природних матеріалів: шишки, горіхи, засушені квіти, жолуді, різновид насіння,солома, пташине пір’я, мушля та багато іншого. Зустріч проводила Іванова Надія Матвіївна.

Складання композицій з природних матеріалів є незвичайним творчим процесом - пахне хвоя, поблискує сонячним сяйвом солома, переливається перламутром мушля. Ручна творча праця сприяє розвитку сенсомоторики.

В роботі з природними матеріалами завжди присутня новизна та творчий пошук, а особливу насолоду надає колективний творчий процес.

Надія Матвіївна надала повну інформацію підопічним нашого відділення щодо збирання, сортування, висушування та збереження природних матеріалів та особливостей щодо робочого процесу.

Присутні були задоволені від здобутих навичок, які нададуть їм можливість використовувати це не тільки в побуті, але і передати свій досвід онукам.

Зустріч закінчилась оплесками, які були адресовані майстрині.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація