«Відбулося засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення»

15 червня 2017 року в міськвиконкомі відбулось засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення. 

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, заступник голови координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення Бондаренко Сергій Миколайович представив членам координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення порядок денний та запрошених представників підприємств, на яких протягом 2017 року відбулися нещасні випадки виробничого характеру. 
До розгляду було представлено питання про стан виробничого, невиробничого травматизму та атестації робочих місць за 5 місяців 2017 року.

За п’ять місяців 2017 року у місті під час виконання трудових обов’язків відбулося 17 нещасних випадків , що на 4 випадки менше, ніж за аналогічний період минулого року (17 проти 21), з них 2 випадки зі смертельним наслідком (знаходяться у стані розслідування). Групових випадків за п’ять місяців 2017 року не відбулося. 

Аналіз причин виробничого травматизму свідчить, що більшість нещасних випадків сталося по організаційним причинам (порушення трудової і виробничої дисципліни, особиста порушення правил безпеки руху).

На підприємствах комунальної власності відбулося 2 нещасних випадки (з них – 1 зі смертельним наслідком (знаходиться у стані розслідування). По комунальним підприємствам виробничий травматизм, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року знаходиться на тому ж рівні ( 2проти 2).

Були розглянуті питання щодо стану забезпечення пожежної безпеки будинків підвищеної поверховості міста, про визначення місць масового відпочинку населення на водних об'єктах м. Миколаєва на літній період 2017 року та заходи щодо запобігання загибелі людей на воді, про стан виконання ст.14 Закону України «Про охорону праці» в частині дотримання працівниками навчальних закладів управління освіти вимог нормативно - правових актів з охорони праці та про виконання протокольних доручень, наданих на засіданні комітету від 22.03.2017 (протокол № 1).

Із зазначених питань виступили: Ніколаєва О.В. - заступник директора департаменту - начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, Репін О.В. - заступник директора департаменту ЖКГ ММР – начальник управління житлового господарства, Тунітовський О.В. - заступник начальника управління - начальник відділу планування та координації дій у надзвичайних ситуаціях управління НС та ЦЗН Миколаївської міської ради, Яковенко В.І. - начальник відділу захисту прав дітей управління освіти Миколаївської міської ради.

На засіданні були заслухані представники підприємств: Миколаївська обласна клінічна лікарня Миколаївської обласної ради, Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Миколаївської обласної ради, КУ «Центральний міський стадіон», де сталося 2 або більше нещасних випадків виробничого характеру за звітний період.

За результатами обговорення прийняті відповідні рішення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація