Легендарні постаті в історії нашого краю

Кожна свідома людина має знати свою історію, історію рідного краю та видатних особистостей. Наш Корабельний район, а раніше с. Богоявленське, теж має чим і ким пишатися. Вже традиційними стали зустрічі у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, на яких підопічні мають змогу ознайомитися з невідомими фактами історії та легендарними людьми, що залишили свій слід в історії. Цього разу до нас завітали представник бібліотеки-філії №18 Людмила Мердух та член Вітовського громадського товариства Віктор Мних. Він розповів в цікавій формі про життя та особливості долі людей, які залишили спогади про себе. Це відомий у свій час український атлет, богатир І.С.Круц (1906-1968). Він прославився своїми спортивними досягненнями та небувалою силою, яку демонстрував при нагоді в житті. 

Ще одна талановита людина – фельдшер Г.В.Миропольський. Вже будучи людиною пенсійного віку і залишаючись вірним своїй професії, він рятував життя поранених бійців та хворих у роки Другої світової війни. Він був людиною щирої та широкої душі, до нього йшли не тільки за медичною допомогою, а й за життєвими порадами. Для богоявленців він був незамінним при пологах, «хворобах живота», зубних болях.

Лекція-відеопоказ сподобалася нашим слухачам, атмосфера була невимушена. Присутні ставили запитання, на які отримували вичерпну інформацію. Цікаво пізнавати щось нове про цю місцевість та її мешканців, особливо коли знаєш вулиці та будинки, відслідковувати події в часі та співставляти це. Ми чекаємо на нові зустрічі з історією про наш край та його людей і вдячні представникам громади за цікаву розповідь.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація