Тварини лікують

Вихованці міського центру соціальної реабілітації «Цвєтік-Сєміцвєтік» просто обожнюють спостерігати за різноманітними тваринами, вивчати їхню поведінку, тому відвідування Миколаївського зоопарку для них є справжнім святом, особливо улітку. Цей раз теж не був винятком. 

Завдяки клопотанню адміністрації Центру дітки разом зі спеціалістами поринули у дивовижний світ природи. Фахівці Центру познайомили малят із різними мешканцями зоопарку. 

Дітки визначали зовнішні ознаки тваринного світу, вчились відповідати на запитання: «Хто це?», «Що він / вона робить?, вживали у мові звороти із протиставленням (не велика, а маленька; не довга, а коротка і т. д). 

Прогулянка зоопарком спонукала до зацікавлення особливостей способу життя тварин, допомогла освоїти назви нових рослин. У формі бесіди спеціалісти розширили знання та поглибили розвиток пізнавальної діяльності дітей про флору і фауну зоопарку.

Відомо, що зоотерапія – це система лікування людини спілкуванням із тваринами. Такий найдавніший напрям медицини отримав сьогодні визнання, як відмінний засіб боротьби з різними психічними і нервовими розладами.

Це – ефективний вид роботи у ході реабілітаційного процесу, адже він сприяє вмінню правильного поводження у зоопарку, вираження своїх емоцій, стимулює позитивну реакцію на спілкування з природою.

Окрім того, зоотерапія є надзвичайно корисною для дітей з особливими потребами, тому що це сприяє подоланню власних страхів, виховування дбайливого ставлення до тварин і рослин.

Зоотерапія – це можливість ще на крок стати ближчим до загадкового світу природи.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація