Зустріч з лікарем - офтальмолог

Цикл лекцій про захворювання очей на катаракту та глаукому проведений у приміщенні відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. На факультеті «Здоровий спосіб життя» «Університету третього віку» зустрічі з медичними працівниками проводяться регулярно. Лікарю-офтальмологу Л.В.Іванченко, яка в травні-червні 2017 року приходила до відділення для ознайомлення людей з одним із небезпечних захворювань, були щиро вдячні всі присутні. Так, Лариса Валентинівна розповіла присутнім про симптоми захворювання очей на катаракту та глаукому, порядок обстеження з метою ранньої діагностики, про загальні хвороби, які сприяють негативній динаміці глаукоми і більш швидкому дозріванню катаракти, про моменти в нашому житті, які сприяють підвищенню очного тиску, правильне харчування.

Присутні скаржились на швидку зміну окулярів, цікавились якими ліками краще користуватись, де краще пройти обстеження, як часто необхідно перевіряти зір та багато інших питань, на які кожен з присутніх отримав відповідь

Працівники відділення дякуючи Ларисі Іванченко за участь у роботі «Університету третього віку», цікаві та корисні лекції, бажають здоров’я, благополуччя та творчої наснаги.
А мешканців району запрошуємо стати нашими відвідувачами.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація