На просторах Прибужжя

Здесь у нас в Корабельном краю
Все, что есть, я всем сердцем люблю,
Воздух чист и прозрачен – морской,
Небосвод голубой - голубой

Такими словами з авторського вірша розпочалася зустріч з поетом, талановитою людиною, ветераном праці та керівником літературного об’єднання «Творче слово» Білошапкіним Олександром Клавдійовичем. Організували та провели поетичну зустріч під такою назвою працівники відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради 01.06.2017р .

Вже не перший раз зустрічаються слухачі та прихильники поетичного слова з Олександром Клавдійовичем. Багато років він приймає активну участь у самодіяльній творчості, вдало розкриваючи теми праці, любові та побуту, особливу увагу приділяючи спогадам про Другу Світову війну. І сьогоднішня зустріч була присвячена виданому нещодавно збірнику під назвою «На просторах Прибужжя». Допомогу у виданні збірки надав депутат Миколаївської міської ради Єнтін Владислав Олегович. Тепер ми маємо змогу перечитувати старі та нові вірші, які увійшли до цієї книги. В ній поет повертається до таких одвічних тем, як жіноча доля, тема пережитої та вистражданої військової пори, тема чарівності і краси степового Побужжя та одвічна тема любові в усіх її проявах. Багато віршів присвячені сільській місцевості та природі, бо саме тут поет знаходить натхнення та черпає сили для життя та творчості. Всім шанувальникам поезії О. Білошапкіна подобається те, як легко і невимушено він доносить свою творчість, з якою глибиною та проникливістю він описує різні побутові сюжети. Багато своїх віршів пам’ятає та виразно декламує їх.

Всі присутні отримали справжню насолоду від поезії та відчули ту силу і чарівність, якою проникнута вся творчість нашого земляка. Кожна зустріч із цим майстром поетичного слова залишає приємні спогади.

Олександре Клавдійовичу, ми пишаємося тим, що читаємо і вивчаємо вашу творчість. Здоров’я вам, благополуччя та творчої наснаги!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація