Ми зустрічаємо літо разом

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» відбулося свято «Здраствуй, літо!», що присвячене Міжнародному дню захисту дітей. На свято прийшли: директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М., голова адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради Дмитрук В.М., депутат Миколаївської міської ради Шульгач С.В., благодійник Центру Мєдвєдєв О.Е., менеджер з персоналу ФОП Точилкіна Солдатова К.Г., благодійник Центру Чайка В.В., волонтери Центру Клименюк Н.В. та Куліш Н.М.

Люб’язно було запрошено до участі у заході Заслуженого артиста України, композитора, поета, волонтера Центру та справжнісінького друга дітей Сичова О.Ф., який презентував пісню «Світку мій високий» та подарував діткам номер «Соло скрипки». Разом з дітьми усіх груп співала веселі пісні про добро, дружбу і літо, танцювала хоровод та допомагала відгадати загадки непосидюча Пеппі ДовгаПанчоха. 

Адміністрація Центру на чолі з директором Діліною Г.С. подбала про те, щоб свято вийшло грандіозним і урочистим. запросивши театр пісні «Натхнення» під керівництвом Кропівіної Г., які виконали гімн Центру «Цвєтік-Сєміцвєтік» та пісню «Світ дитинства».

Свято заграло новими яскравими барвами і сонячним промінчиками завдяки активній участі, заповзятості вихованців Центру та їхніх батьків.

Центр повен талантів та здібних діточок, що підтверджує виступ групи професійної орієнтації «Танок квіточок», декламування віршів, гра на сопілці.

На святі усіх вихованців пригостили солоденьким, а випускники Центру, майбутні школярики, отримали подарунки. Батьки з дітьми та увесь колектив Центру дуже вдячний адміністрації за чудову зустріч із першими літніми днями.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація