Приєднуйтесь до нас

Днями в «Університеті третього віку», який працює на базі міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Інгульського району пройшли урочистості, присвячені п’ятому випуску студентів. Привітати студентів прийшли директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М., директор міського територіального центру Самерханова Л.І., депутат Миколаївської міської ради Манзюк Н.І. Гостями на святі були учасники Всеукраїнської конференції «Соціалізація людей похилого віку».

На літньому майданчику, серед квітучих та запашних квітів зібралося близько сотні студентів поважного віку. В ході свята була згадана історія становлення цього незвичного навчального закладу та його досягнення. Гості мали змогу побачити цікаві виступи студентів університету, а саме випускники факультету «Основи комп’ютерних знань» - Каталєвська Л.В., Седельніков О.В. та Васильчук Г.Л. представили цікаву сценку «Типова мама за комп’ютером», відвідувачі клубу іноземних мов представили уривок мініатюри «Екзамен», випускники «Літературно-музичного» факультету – Широкова Т.Є., Біла С.С. подарували присутнім свої власні, чудові вірші. Вироби, що створені руками випускниць факультету «Рукоділля», можна було побачити на стенді та на столі – чудові прихватки для гарячого, грілки для чайників, фартухи, в’язані іграшки, шалі, сумки - клатчі, все створено з великою любов’ю та душею. Своїми запальними виступами вітали випускників вихованці Дому творчості дітей та юнацтва Інгульського району. Директор департаменту та директор міського територіального центру вручили Почесні грамоти волонтерам-викладачам університету, друзям соціального закладу. 

Випускники підтверджують той факт, що у нашому університеті не тільки вчать, а й роблять життя людей насиченим і цікавим. Потрапляючи до нас кожен розуміє, що Університет сповідує активну життєву позицію, оптимізм та енергійність. У частині активності, винахідливості і гарного настрою ми залишаємо далеко позаду всіх класичних студентів. Ми крокуємо в ногу з часом, тренуємо пам'ять, розвиваємо інтелект, знаходимо таланти, - розповідають слухачі «Університету третього віку». Вони поспішають на заняття, як на побачення, для них це - другий дім.

Завдяки «Університету третього віку» сиві пенсіонери, у яких молоді душі, зрозуміли - життя з виходом на пенсію тільки починається! Тож, приєднуйтесь до нас. Ви відчуваєте смак до життя, різноманіття його фарб і захочете поділитися цим з якомога більшою кількістю людей!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація