Сильна родина - міцна країна

Для кожної людини родина – це місце, куди ведуть всі життєві дороги. Саме в колі найближчих людей ми знаходимо опору і підтримку, дякуємо батькам за подароване життя і намагаємося побудувати свою власну сім’ю. Відзначаючи Міжнародний день сім’ї, кожній людині варто задуматися, що можна зробити, щоб поліпшити сімейне благополуччя.

Серед державних свят України День матері та родини заслуговує на особливу увагу. Це – наша національна традиція, історія, зв'язок із міжнародною спільнотою й відчуття нашого народу її частиною; це – буденність і святковість родинного побуту; це – молитва до Пресвятої Богородиці за долю дитини, народу та держави.

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було організовано та проведено святкову програму присвячену Дню матері та родини. Святкову програму розпочали ведучі Т.Сокол та Н.Горошко цікавими відомостями про історію виникнення цього свята та як відзначає його міжнародна спільнота. Далі у програмі прозвучали задушевні, ліричні пісні про маму: «Пісня про рушник», «Я приеду к тебе, моя мама», «Душі криниця», «Мамина вишня», «Мама, мамочка», «Рідня, моя рідня» та інші пісні у виконанні: Л.Артеменко, Г.Шаховал, І.Гринька, Л.Сичової, М.Черторигіної, Н.Лапшиної, М.Спиці та учасників самодіяльного колективу «Журавушка», гуморески підготував І.Каламурза. Жодне наше свято не проходить без віршів, які складають наші поети, цього разу вони прочитали вірші, присвячені матері та родині: Н.Шаперенкова, Г.Шаховал, В.Рожкіна, Н.Лапшина.

Також було організовано виставку творчих робіт майстрині нашого району Ганни Шаховал, що внесли затишок та піднесену атмосферу до приміщення. По завершенню свята працівники відділення запросили присутніх скуштувати родинного пирога з ароматним трав’яним чаєм. Учасники та гості заходу фотографувались на згадку. Свято пройшло в теплій та задушевній атмосфері.

Низький уклін Вам, матері, берегині роду, щира вдячність за мудрість, розуміння і підтримку. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях та онуках.

Працівники відділення денного перебування Корабельного району міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація