Відбувся семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» з керівниками підприємств, фізичними особами – підприємцями м. Миколаєва.

18 травня 2017 року в приміщені територіального центру соціального обслуговування Центрального району відбувся семінар з питань зайнятості, охорони та умов праці з керівниками підприємств, фізичними особами – підприємцями м. Миколаєва.

На семінар були запрошені: начальник відділення ВД ФССНВ та ПЗ України у м. Миколаєві, страховий експерт відділення ВД ФССНВ м. Миколаїв, начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, головні спеціалісти управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Зі вступним словом виступила заступник директора – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Ніколаєва О.В.

 

До розгляду були представлені питання: стан виробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.05.2017 року, робота відділення виконавчої дирекції Фонду ССНВ у м. Миколаїв по популяризації впровадження кращого досвіду роботи з охорони праці; Профілактика виробничого травматизму та соціальний захист потерпілих на виробництві,

зміни до Кодексу законів про працю України в частині легалізації зайнятості населення та рекомендації щодо розробки розділу колективного договору «Охорона праці» та додатків до нього.

Станом на 01.05.2017 року у місті під час виконання трудових обов’язків відбулося 13 нещасних випадків, що на 1 випадок більше, ніж за аналогічний період минулого року, зі смертельним наслідком та групових не відбулося.

Аналіз причин виробничого травматизму свідчить, що більшість нещасних випадків сталося по організаційним причинам (порушення трудової та виробничої дисципліни, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов'язків, особиста необережність та порушення правил безпеки).

Тому, незважаючи на будь - які зміни економічної ситуації в країні, наше спільне завдання – не допустити зростання травматизму і стабілізувати тенденцію до зниження його рівня.

Всього у роботі семінару взяло участь 37 фахівців підприємств, установ, організацій міста.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація