Організація спільної ігрової діяльності батьків з дітьми з інвалідністю влітку

 Цього тижня у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» відбулися чергові батьківські збори на тему «Гра як важливий чинник взаємодії батьків з дітьми з інвалідністю в літній період». Серед учасників активну участь взяли учителі-реабілітологи, які підкреслили, що гра – основний вид діяльності дітей Центру, що саме рухливі ігри впливають на розвиток і зміцнення кістково-зв’язкового апарату, м’язової системи, на формування правильної постави та надали поради батькам щодо вибору ігор на пляжі.

Адміністрація Центру докладно розповіла про організацію ігрової діяльності батьків з дітьми з інвалідністю влітку: чого можна навчити дитину на природі, чим зайняти на морі, пляжі. Також ознайомила батьків з особливостями перевезення та роботою Центру влітку.

Практичний психолог, вчитель-логопед та сестра медична наголосили на важливості взаємодії батьків і дітей під час гри з водою, продемонстрували ігри і вправи на розвиток слухової уваги, пам’яті, фонематичного сприйняття та для розвитку координації мовлення з рухами. Окрім того, детально розповіли, як загартовуватись на сонці, водою, як правильно харчуватись влітку.

Адміністрація Центру люб’язно запросила приєднатися до обговорення і директора Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи паралімпійського резерву Черевко А.Ю. та Попову А. С., Гаращука Г.В., які повідомили про цілі їхньої роботи та про досягнення своїх вихованців, запросили дітей Центру до спортивної школи.

У зборах активну участь брали батьки, яким було надано поради щодо організації ігор з дітьми на свіжому повітрі та з’ясовано користь проведення рухливих ігор, ігор-естафет улітку у процесі реабілітації дитини з інвалідністю.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація