Тихі зорі вічної пам’яті

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради низка заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні почалася з кінця квітня.

Журналіст, краєзнавець Пилипчук Олексій Олексійович провів усний журнал «Наш край в роки Другої Світової війни», сторінки якого розповіли про тяжкі воєнні роки на Миколаївщині та надав змістовні відповіді на всі запитання. На бесіді використовували уривки з документальних фільмів.

Початок теплої погоди, розквітання природи спонукало для організації концертної програми «Свято весни». Гості свята депутат міської ради Карцев Сергій Миколайович, директор департаменту Бондаренко Сергій Миколайович, директор міського територіального центру Самерханова Любов Іванівна привітали ветеранів району, громадян похилого віку та всіх присутніх на заході з Травневими святами, з Днем Перемоги.

Спільно з бібліотекою ЧСЗ підготовлена літературно – музична програма «Треба жити і пам’ятати». Слухачі ознайомились з героїчними подвигами працівників заводу під час Другої Світової війни. На заході лунали пісні і вірші воєнних років. Присутні віддали шану загиблим у ті роки хвилиною мовчання.

У бібліотеці ім.Гмирьова, яка багато років співпрацює з міським територіальним центром, підопічні відділення відвідали тематичний огляд «Йшла пісня дорогами війни». На заході їм розповіли про композиторів та поетів воєнних років, розкрили великий вплив пісні на бойовий дух радянських воїнів. Пісні та вірші виконувались членами творчих об’єднань «Стапель», «Рефлектор», «Зоря».

У відділенні знаходяться на обслуговувані 5 ветеранів війни, 11 громадян яким виповнилося 80 і більше років. Працівники відділення радо вітали людей поважного віку з майськими святами і бажали їм міцного здоров’я.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація