П’ятирічний ювілей

Сьогодні у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася літературно-музична зустріч, яку підготував колектив «Творче слово» з нагоди свого п’ятиріччя.

Беззмінним керівником творчого колективу була і залишається талановита та ерудована в питаннях літератури та мистецтва Суслонова Інна Георгіївна. Старанно готуючись до зустрічі, вона розкрила весь творчий потенціал колективу, згадала всіх учасників з початку його заснування. З роками змінювався та удосконалювався репертуар, ставав більш різноманітним, покращувався. Відвідувачі відділення під час зустрічі дізнались багато нової інформації з життя та творчості улюблених поетів та письменників: Т.Шевченка, І.Франка, Л.Українки, О.Пушкіна, С.Єсеніна та багатьох інших. Кожна програма була прикрашена сценками, піснями, віршами, гуморесками, танцями.

Сьогоднішній святковий виступ показав відшліфований роками талант, розкрив здібності кожного з учасників колективу. Проводила програму керівник і ведуча колективу Інна Георгіївна під музичний супровід Галини Григорівни Волосюк. Учасниками програми були Каламурза І.І., Артеменко Л.Л., Черторигіна М.О., Лапшина Н.М. У виконанні колективу прозвучали пісні та романси: «Стояла я і слухала весну», «Я помню чудное мгновение», «Поговори со мною мама», «Эхо любви» та багато інших, а також гуморески, сценки.

По закінченню програми заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов привітав учасників із ювілеєм та вручив всьому складу колективу «Творче слово» грамоти та весняні квіти.

Запрошуємо на наші зустрічі всіх бажаючих, тих, хто хоче долучитися до літератури та мистецтва. Саме на таких зустрічах відкриваєш по-новому талант та неосяжну майстерність, що з кожного рядка випромінює світло на вдячного слухача.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація