Вшановуємо пам’ять

У середу, 26 квітня, біля пам'ятника «Скорботний ангел Чорнобиля» відбувся мітинг-реквієм, присвячений 31-й річниці Чорнобильської катастрофи. У заході взяли участь мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, представники обласної влади, ветерани, мешканці міста. На жаль, сьогодні все менше і менше людей пам'ятають, що означає 26 квітня для нашої країни і всього світу, - сказав міський голова. - Але для мене люди, які воювали і захищали нас і які брали участь у ліквідації Чорнобильської трагедії, - герої. Я вдячний всім, хто врятував світ від радіації! Вони як ніхто інший усвідомлювали усю небезпеку, розуміли, що ризикують своїм життям, але все одно боролися з «мирним» атомом!

Олександр Сєнкевич зазначив, що міська влада надає всебічну підтримку героям-ліквідаторам, а також людям, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, реалізуючи різні міські програми

Пам'ять людей, які пішли з життя внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, вшанували хвилиною мовчання. Також за загиблими ліквідаторами провели молебень.

 

Учасники мітингу-реквієму поклали квіти до монумента «Скорботний ангел Чорнобиля".

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація