Лялька-мотанка – сакральний оберіг

Минулого тижня міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» радо і люб’язно приймав гостей Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. Студенти розповіли про традиційні українські звичаї, що пов’язані зі святкуванням Великодня та запропонували разом з дітками виготовити ляльку-мотанку, розмалювати яйця.

Як відомо, мотанка – це один із найдавніших символів. Вона оберігає оселю українців від усього злого і чужого, містить в собі сакральну силу і знання.

Діти Центру із величезним захопленням допомагали у виготовленні ляльки-мотанки і, водночас, вчилися розвивати дрібну моторику рук, концентрувати увагу, діяти за зразком, бути послідовними. Після майстер-класу дітки прикрасили ними свої групи, щоб і їх лялечка служила оберегом.

Вихованці Центру завжди раді новим гостям. Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» і надалі готовий до співпраці із Миколаївським національним університетом імені В. О. Сухомлинського.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація