Відбулося засідання «круглого столу», присвячене Всесвітньому Дню охорони праці

20 квітня 2017 року в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося засідання «круглого столу» на тему: «28 квітня Всесвітній День охорони праці», який у цьому році відзначається під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці» з фахівцями з охорони праці підприємств міста Миколаєва.

На засідання були запрошені: начальник відділу профілактики виробничого травматизму – головний страховий експерт з охорони праці управління ВД ФССНВ у Миколаївській області Передельський В.М., заступник начальника відділення ВД ФССНВ та ПЗ України у м. Миколаїв Куфедчук О.М., страховий експерт відділення ВД ФССНВ м. Миколаїв Помазанов І.А., заступник начальника відділу Кузьміна Н.Г. та головний спеціаліст відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Михайленко В.В.

В роботі «круглого столу» взяли участь інженери з охорони праці КП «ЕЛУ автодоріг», ПП «Висотник», Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та інші.

До розгляду були представлені питання: стан виробничого, невиробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.05.2017 року, вдосконалення системи реєстрації і повідомлення про нещасні випадки у м. Миколаєві, ситуація щодо безпеки і гігієни праці на підприємствах, установах та організаціях міста та області, аналіз даних травматизму, розробка превентивних заходів - основне направлення роботи відділення ВД ФССНВ у м. Миколаїв по профілактиці виробничого травматизму та зміни до Кодексу Законів про працю України в частині легалізації зайнятості населення.

Учасники «круглого столу» обговорили ситуацію виникнення нещасних випадків та їх профілактику. За оперативними даними станом на 01.04.2017 року у місті під час виконання трудових обов’язків відбулося 9 нещасних випадків, з них випадків зі смертельним наслідком та групових не відбулося.

Учасники «круглого столу» поділилися досвідом щодо організації системи управління охороною праці на підприємствах. Підвела підсумки круглого столу Кузьміна Н.Г. – заступник начальника відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація